Skip to content

Windykacja i odzyskiwanie należności

Branża windykacyjna jest jednym z głównych filarów działalności naszej kancelarii. Mamy duże doświadczenie i wysoką skuteczność w odzyskiwaniu należności prowadząc sprawy i reprezentując zarówno Polaków jak i klientów zagranicznych. 

Co oferujemy?

Windykacja należności na rzecz firm
Windykacja należności na rzecz klientów indywidualnych
Antyegzekucja - pomoc prawna dla dłużnika w postępowaniu egzekucyjnym
Windykacja należności dla podmiotów zagranicznych

Kompleksowa pomoc prawna w sprawach dotyczących windykacji
i odzyskiwania należności

Windykacja należności na rzecz firm

Nasza kancelaria specjalizuje się w odzyskiwaniu należności na rzecz podmiotów gospodarczych. Dysponujemy kadrą pracującą uprzednio w branży komorniczej. Mamy szerokie doświadczenie w zakresie windykacji oraz współpracy z komornikami. 

Jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Ciebie i Twojej firmy całe postępowanie począwszy od uzyskania tytułu egzekucyjnego i wykonawczego w Sądzie, aż po szczegółowe i skrupulatne nadzorowanie pracy komornika w postępowaniu egzekucyjnym. 

Dzięki współpracy z naszą kancelarią, będziesz mógł zapomnieć o tej części prowadzenia swojej firmy. Zostaw odzyskiwanie swoich należności naszym specjalistom.

Specjaliści od windykacji

Skuteczne odzyskiwanie należności.

Windykacja należności na rzecz klientów indywidualnych

Masz dłużnika, ale nie wiesz, w jaki sposób odzyskać swoje należności? Członek rodziny nie płaci Ci alimentów? Pracodawca zalega z wynagrodzeniem za pracę? Czujesz się zagubiony w natłoku przepisów? Pomożemy Ci. 

Nasza kancelaria specjalizuje się w odzyskiwaniu należności na rzecz klientów indywidualnych na każdym etapie postępowania. Dysponujemy kadrą pracującą uprzednio w branży komorniczej. Mamy szerokie doświadczenie w zakresie windykacji oraz współpracy z komornikami. 

Przeprowadzimy dla Ciebie całe postępowanie, począwszy od postępowania sądowego,  windykację, aż po postępowanie egzekucyjne. Napiszemy dla Ciebie wniosek egzekucyjny i będziemy nadzorować pracę komornika szczegółowo i skrupulatnie. 

Dzięki nam odzyskasz swoje należności łatwo i bezstresowo. Będziesz mógł skupić się na innych ważnych aspektach Twojego życia i zapomnieć o swoich dłużnikach.

Antyegzekucja i pomoc prawna dla dłużnika w postępowaniu egzekucyjnym 

Jeśli jesteś dłużnikiem i potrzebujesz pomocy – nasza oferta jest dla Ciebie. Antyegzekucja to pomoc prawna dla dłużnika w postępowaniu egzekucyjnym. Jeśli dłużnik sam nie domaga się poszanowania swoich praw, może dochodzić do jego nadużycia. My zadbamy o to, abyś nie został skrzywdzony w postępowaniu egzekucyjnym i aby Twoje prawa były respektowane. 

Świadczymy pomoc dla dłużników na etapie windykacji należności przez firmy windykacyjne, a przede wszystkim w postępowaniu egzekucyjnym. Szkolimy dłużników w zakresie ich praw na każdym etapie odzyskiwania od nich należności. Reprezentujemy ich przed Sądami i komornikami. 

Dysponujemy kadrą pracującą uprzednio w branży komorniczej. Jesteśmy w stanie złożyć w Twoim imieniu skargę na czynności Komornika i powództwo przeciwegzekucyjne. Możemy poprowadzić negocjacje między Tobą i wierzycielem lub komornikiem, tak abyś mógł spłacać swoje zadłużenie na dogodnych warunkach. 

Bardzo wiele tytułów wykonawczych dotyczy zadłużeń nieistniejących. Jeśli uważasz, że wyrok lub nakaz zapłaty został przeciwko Tobie wydany niesłusznie – nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. 

Pozwól sobie pomóc. 

Rozmowa z adwokatem

to pierwszy krok do zmiany na lepsze.

Nie odkładaj jej na jutro. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia i skontaktuj się jeszcze dziś lub zostaw numer – oddzwonimy!

Wolisz napisać wiadomość? Wyślij e-mail.

Windykacja należności dla podmiotów zagranicznych 

Jeśli masz dłużnika w Polsce, a tytuł egzekucyjny wydany zagranicą – nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Dysponujemy kadrą pracującą uprzednio w branży komorniczej. Mamy szerokie doświadczenie w zakresie windykacji oraz współpracy z komornikami. Nasi pracownicy biegle mówią po angielsku i szkolą się również w zakresie innych języków – różnice językowe nie będą stanowić żadnego problemu. 

Jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Ciebie i Twojej firmy całe postępowanie na terytorium Polski, począwszy od przetłumaczenia Twojego orzeczenia przez tłumacza przysięgłego, przez uzyskanie klauzuli wykonalności i windykację dłużnika, aż po szczegółowe i skrupulatne nadzorowanie pracy komornika w postępowaniu egzekucyjnym. 

Możesz się do nas zwrócić mając tytuł egzekucyjny wydany poza Polską. Wystarczy, że złożysz w Sądzie, który wydał dane orzeczenie, wniosek o nadanie mu zaświadczenia Europejskiego Tytułu Egzekucyjnego. Następnie wystarczy już tylko przesłać komplet dokumentów do nas, a nasza kancelaria zadba o to, aby odzyskać Twoje należności.