Skip to content

Obsługa prawna firm i spółek

Nasza kancelaria zadba o to, byś prowadził swój biznes korzystnie i przede wszystkim bezpiecznie. Konsultacja z prawnikiem już od początkowego etapu pozwoli namierzyć i zlikwidować ewentualne komplikacje wynikające często z niekompletnej znajomości przepisów prawnych.

Co oferujemy?

Rejestracja spółki, przekształcenie i likwidacja
Sporządzanie i opiniowanie dokumentów
Odzyskiwanie należności
Na spotkaniach stawiamy się osobiście

Współpraca z adwokatem zapewni bezpieczeństwo finansowe Tobie
i Twojej firmie.

Adwokat w firmie jest jak ubezpieczenie

Wadliwie sporządzone umowy mogą skutkować dużymi kosztami dla nieuważnych przedsiębiorców. Niestety w dalszym ciągu wielu z nich uważa, że ich firma jest zbyt mała, by inwestować w odpowiedni dział prawny lub twierdzi, że niewykwalifikowani pracownicy mogą podołać powierzonym zadaniom.

Doświadczony adwokat sporządzi dokumenty dostosowane do sytuacji i oczekiwań danej firmy, przewidując najgorszy scenariusz przebiegu współpracy pomiędzy stronami.

Obsługa prawna firm i spółek

Dobry adwokat od rozwodów.

Czy warto nawiązać współpracę z adwokatem? Jakie są najczęstsze błędy popełniane przy tworzeniu umów? Jakie są formalności związane z prowadzeniem firmy? Co powinieneś wiedzieć, zanim założysz firmę?

Zobacz wpisy z kategorii: Prawo Gospodarcze

Obsługa prawna firm Kraków

W Polsce rośnie świadomość prawna przedsiębiorców, dlatego coraz częściej decydują się oni na konsultacje z adwokatem już od pierwszego etapu prowadzenia firmy. Co zyskują podejmując współpracę z kancelarią?

Adwokat to osoba wszechstronnie wykształcona, mająca umiejętność połączenia wiedzy teoretycznej z praktyką. Sprawdza się to w szczególności w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, która nieodłącznie wiąże się z czynnościami prawnymi.

W zależności od ustaleń pomiędzy kancelarią i firmą, adwokat sporządzi niezbędną dokumentację, będzie sprawował pieczę nad przepływem i poprawnością dokumentów w firmie, przeprowadzi niezbędne szkolenia pracownicze, będzie zapobiegał konsekwencjom niewywiązywania się z umów oraz zajmie się windykacją należności.

Jakie branże obsługuje nasza kancelaria?

  • Branża windykacyjna
  • IT i E-commerce (regulamin sklepu, wdrożenie RODO, bieżąca obsługa)
  • Branża budowlana
  • Nieruchomości
  • Działalność usługowa
  • Transport i motoryzacja

Rozmowa z adwokatem

to pierwszy krok do zmiany na lepsze.

Nie odkładaj jej na jutro. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia i skontaktuj się jeszcze dziś lub zostaw numer – oddzwonimy!

Wolisz napisać wiadomość? Wyślij e-mail.

Obsługa prawna firm i spółek Kraków

Zakres pomocy prawnej jest ustalany indywidualnie, uwzględniając skalę przedsiębiorstwa i prowadzonej przez nie działalności. Istnieje możliwość współpracy na zasadzie konsultacji, jak i przejęcia części obowiązków przez kancelarię.

Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń czasowych, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy. Mając na uwadze dobro i wygodę naszych klientów większość spraw jesteśmy w stanie załatwić drogą mailową oraz telefoniczną. Każda rozmowa z adwokatem jest objęta tajemnicą zawodową.