Skip to content

Pomoc Frankowiczom Kncelaria

Pomożemy Ci odzyskać pieniądze i uwolnić się od kredytu. Przeanalizujemy i zaopiniujemy Twoją umowę z bankiem. Obliczymy nadpłaty i ponadprogramowe zadłużenie, którego będziesz mógł uniknąć. Pomożemy Ci pojąć korzystniejszą decyzję odnośnie dalszego postępowania z umową.

Wypełnij formularz

Wolisz zadzwonić? Kliknij tu

Dowiedz się ile pieniędzy możesz odzyskać.

Pomoc frankowiczom Kancelaria

Zapewniamy opiekę adwokata specjalizującego się w kredytach frankowych. Współpracę podejmujesz bezpośrednio z zarejestrowaną kancelarią adwokacką, dzięki czemu masz gwarancję jakości usług i brak ukrytych kosztów. 

Przeanalizujemy Twoją umowę

Podstawą do jakichkolwiek roszczeń jest stwierdzenie istnienia tzw. klauzuli abuzywnej w Twojej umowie z bankiem. Przeanalizujemy wszystkie dokumenty i podpowiemy, czy Twoja sytuacja kwalifikuje się do Sądu.

Obliczymy ile pieniędzy możesz odzyskać

Na tym etapie musisz ustalić, czy nie zgadzasz się z nakazem zapłaty, czy dług swój uznajesz. W przypadku gdy chcesz polubownie rozwiązać spór warto pochylić się nad ugodą dłużnik- wierzyciel, która polega na kompromisowym ustaleniu spłaty.

Opracujemy strategię działania

Pomożemy Ci dokonać decyzję – odfrankowienie czy anulacja. Rozwiązanie umowy może wiązać się z koniecznością oddania bankowi całej pożyczonej kwoty jednorazowo. Odfrankowienie znaczy tyle co cofnięcie się do dnia zawarcia kredytu i ponowne obliczenie rat – tym razem w złotówkach.

Zajmiemy się dokumentacją i reprezentowaniem w Sądzie

Gdy sytuacja jest już jasna przechodzimy do działania. Podejmujemy próbę ugody z bankiem, która jeśli skuteczna, oszczędzi dużo pieniędzy i znacznie przyśpieszy proces. Jeśli bank nie będzie chciał negocjować lub odrzuci ugodę podejmiemy ostateczny krok, jakim jest pozew do Sądu. Poprzez cały okres trwania postępowania zapewniamy profesjonalne wsparcie i służymy radą.

Pomoc Frankowiczom

Dobry adwokat od kredytów frankowych